מרכז שרות ומכירה
טויוטה רחובות - יבוא מקביל

אחריות

אחריות

ברכות על רכישת הטויוטה החדשה שלך והצטרפות למשפחת טויוטה רחובות יבוא מקביל..

דע לך שבקניית רכב מאיתנו או בהגעה אלינו לטיפול שנתי לטויוטה שלך, אתה מחזק את מסגרת היבוא המקביל אשר מטיבה עם הצרכן ועל כך אנו מוקירים לך תודה ויודעים שאין זה מובן מאליו שבחרת בנו ולכן אנו מתחייבים לתת לך את רמת השירות הטובה ביותר שביכולתנו.

טויוטה הינה יצרנית רכב מהמובילות בעולם אשר עומדת באופן עקבי בחזית הטכנולגיה ביצור כלי רכב אמינים וחסכוניים בדלק, כל זאת בדרך של התחשבות בסביבה והקיימות של כולנו.

טויוטה רחובות יבוא מקביל גאה לשווק את כלי הרכב של טויוטה ומתן שירותים משלימים לרכב לרבות שירותי תחזוקה, תיקוני פחחות וצבע , מכירת חלקי חילוף מקוריים וכן ליסינג והשכרת רכבי טויוטה וזאת משום שחברתנו מאמינה במוצר ובערכי היסוד של חברת טויוטה יפן שכוללים חתירה לאיכות המוצר והשירות ללקוח, שיפור מתמיד בתהליכי החברה השונים, עבודת צוות תוך אחריות אישית, יושרה והגינות.

מידעון זה הינו נספח לספר הנהג שנמסר לרוכש הרכב יחד עם קבלת הרכב אשר מתאר את תנאי האחריות של הטויוטה שלך כמו גם את האחריות הכללית של בעל המכונית ופירוט התחזוקה הנדרשת לשם ביצוע על פי הוראות היצרן טויוטה.

הנוסח הוא בלשון זכר מטעמי נוחות אך מתייחס לשני המינים. 

תקופת האחריות לרכב

האחריות הניתנת לרכב הינה ע"פ המפורט מטה ולפי המוקדם מבניהם.

  • 3 שנים / 100,000 ק"מ – אחריות מקיפה
  • 3 שנים – חלודה חיצונית / צבע
  • 6 שנים – חלודה נקבובית
  • 5 שנים / 100,000 ק"מ – מצבר

* שאל את נציג המכירות שלנו בנוגע להארכת האחריות לשנה רביעית בחברתנו.

רכיבי המערכת ההיברידית – האחריות חלה במקרה בו נמצא פגם בחומר או בייצור, על רכיבי המערכת ההיברידית להלן: מצבר מתח גבוה, יחידת בקרת מצבר, יחידת בקרת המערכת ההיברידית וממיר מתחים. האחריות תהיה לתקופה של 5 שנים / 100,0000 ק"מ.
ללקוחותינו אשר רכשו את הטויוטה שלהם מאתנו, ניתן יהיה להאריך את האחריות למצבר מתח גבוה (סוללה היברידית) בתום 5 שנים מיום עליית הרכב לכביש בעלות של 300 ₪ + מע"מ ל-1 שנה וזאת עד לגיל 12 של הרכב, בכפוף לבדיקת הרכב ותקנון החברה.
אביזרים: כל אביזר שהותקן על ידי טויוטה רחובות יבוא מקביל מגיע עם אחריות ל 3 שנים / 100,0000 ק"מ למעט מולטימדיה חליפית שמגיעה עם אחריות ל-1 שנה ומימוש האחריות תינתן על ידי היבואן של מערכת המולטימדיה.
צמיגים: האחריות לצמיגים מוענקת על ידי יצרן הצמיגים ובהתאם לסט הצמיגים המותקן ברכב ובכל מקרה הקביעה לגבי כשל בצמיג וסיבתו תכול על ידו ובשיטת "פרו –רטה" דהיינו נציג יצרן הצמיגים קובע את אורך חיי הצמיג הנותר ומזכה בהתאם לכך את הלקוח.
ניתן לממש את האחריות של רכבך בחברתנו ובחברת יוניון מוטורס בע"מ שהיא היבואן הרשמי של רכבי טויוטה וזאת על פי 'חוק רישוי שירותים ומקצועות בענף הרכב התשע"ו 2016', במידה ונתקלת בקושי למימוש האחריות ברשת היבואן הרשמי –מחלקת שירות הלקוחות של חברתנו תשמח לסייע לך במימוש זכויותייך ואף לתקן עבורך את הרכב ולבוא בהתחשבנות עם יוניון מוטורס בע"מ.

תקציר ההגבלות באחריות היצרן לרכב

  • האחריות איננה מכסה נסיעה בשטח משובש, בוצי, חולי, נהיגה בלתי סבירה או שימוש ברכב במקומות שלא נועדו לתנועת רכב (כמו דרך לא סלולה), מרוצי מכוניות, העמסת יתר, הזנחה, חילוץ / גרירה, תיקון דרך או טיפול תחזוקה שוטף שלא על פי הוראות יצרן.
  • שימוש בשמנים / תוספי דלק / גז למזגן / דלק / נוזל מערכת קירור שאיננו על פי הנחיות היצרן ועל פי התקנים שקבע.
  • ניקוי והברקה של חלקי פלסטיק / גומי / מתכת בחומרים ממיסים, גם הם לא יהיו מכוסים באחריות.
  • אש / גניבה / השחטה.
  • נזקים עקיפים כגון: גרירה / רכב חלופי / בית מלון / שירותי תחבורה חלופיים.

מובהר בזאת שהאחריות לרכב הינה לנזק ישיר בלבד קרי לחלק התקול ובעבור העבודה הנדרשת להחליפו.

האמור במסמך זה הינו לצורך הנגשה וסיוע בשאלות נפוצות סביב האחריות הניתנת לרכב אשר נקנה מחברתנו ואין באמור מלגרוע או להוסיף לתנאי האחריות ומגבלותיה אשר מפורטים באתר היצרן/היבואן הרשמי יוניון מוטורס בע"מ.

בעלי רכבי טויוטה מוזמנים לטיפולים שנתיים ותיקוני פחחות וצבע במרכז השירות שלנו הממוקם בכתובת: 

למימוש האחריות במקרה של תקלה, ניתן לפנות לכל אחת מסוכנויות טויוטה בכל רחבי הארץ

Call Now Button