מרכז שרות ומכירה
טויוטה רחובות - יבוא מקביל

שירותי מוסך

את הטויוטה שלך אנחנו מכירים מצוין. כבעל טויוטה, תרצה לשמור על רכבך, תחזוקתו, בטיחותו ובטיחות הנוסעים בו למשך שנים ארוכות. מחלקת השירות שלנו תדע בדיוק איך לבצע זאת תוך שמירה על רכבך.

מחלקת השירות של "רכב רחובות" מרכז שירות מורשה יבואן מקביל טויוטה, מבצעת טיפולים ותיקונים בהתאם להנחיות היצרן טויוטה.
המחלקה מצוידת במכשור אבחון תקלות מהמתקדמים ביותר בעולם לרכבי טויוטה ומאושר על ידי משרד התחבורה באמצעות מעבדת רכב מוסמכת כציוד אבחון מורשה למוסך מומחה טויוטה.

הצוות המקצועי שלנו מורכב גם מעובדים אשר עבדו אצל היבואן הרשמי של טויוטה וצברו ניסיון רב שנים בעבודה על רכבים אלו בתיקון תקלות ובביצוע עבודות מכונאות, חשמל ומיזוג אויר לרכבי טויוטה ולכן צוות העובדים שלנו בשילוב ציוד האבחון המתקדם מיומן בפתירת תקלות ברכבי טויוטה בצורה מקצועית ומהירה.

לחברתנו קיימות כל המחלקות האפשריות לקיום שירותי תיקון ותחזוקה נכונה ומקצועית לטויוטה שלך אשר נבדקו ואושרו על ידי משרד התחבורה לרבות : מחלקת מכונאות, חשמל ומיזוג אויר, פחחות וצבע.

בזמן שרכבכם יטופל במוסך, תוכלו להמתין בחדר ההמתנה שלנו, לגלוש באינטרנט , לשתות כוס קפה, לצפות בטלוויזיה או להמשיך בעבודתכם בעזרת שירותי המשרד שתקבלו מאתנו.

במידה ולא תרצו להמתין, נשמח להחזיר אתכם לעבודה, לקניון או לכל מקום אחר שתחפצו. במידה ולא תוכלו להגיע אלינו, אנו נגיע אליכם, ניקח את הרכב לטיפול ונחזיר אותו אליכם רחוץ ונקי.

בתום הטיפול/התיקון, הרכב נבדק על ידי בוחן רכב מוסמך מטעם משרד התחבורה והפסולת שנוצרה עקב הטיפול מפונה למחזור, זאת בהתאם למדיניות שמירה על הסביבה של חברתנו.

בנוסף, לרשות לקוחות מרכז השירות עומדת האפשרות לקבל רכב חלופי שכור באופן מידי.

הצטרפו למועדון הלקוחות טויוטה רחובות שלנו ותוכלו ליהנות מהנחות הן על החלפים והן על העבודה וכן, הטבות רבות נוספות.

שרותי מרכז השרות רכב רחובות הינם:​

טויוטה רחובות – יבוא מקביל
מומחים בשרות

Call Now Button